مجموعه ما ، تولید و فروش پوشاک را از سال 1361 در بستر فیزیکی آغاز کرد و از آن زمان تا به امروز در صنعت پوشاک ایران فعال بوده ایم. در سالهای اخیر و با توجه به گسترش فعالیت در فضای مجازی، برآن شدیم تا در این فضا هم در خدمت مشتریان عزیزمان باشیم.

هدف ما تولید و عرضه پوشاک با قیمت مناسب و کیفیت عالی و همچنین متناسب با فرهنگ کشور عزیزمان بوده و سیاست کاری شرکت، کسب رضایتمندی مشتریان به هر نحو ممکن می باشد. بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

 از آنجایی که مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و از همه مهم تر کمبود وقت، لذت خرید را تحت الشعاع قرار داده است، مجموعه ما در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه شبکه فروش خود و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی ورود به دنیای تجارت الکترونیکی را در دستور کار خود قرار داده و اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود نموده است تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش و راحت برای مشتریان پرمشغله در عصر ارتباطات باشد.

 تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال به عنوان هدیه برای دیگران، تنها گوشه ای از خدماتی است که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

شما بدون اتلاف وقت و در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار و ...) قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

این مجموعه آماده همکاری با فروشگاه ها و مزون های سراسر کشور با شرایط بسیار ویژه می باشد. در صورت تمایل به همکاری از صفحه درخواست نمایندگی بازدید فرمایید.

با سپاس از اعتماد شما

حمید نیک رفتار

مدیر وب سایت ریما ریچی